SRK werkgroep
Children in Trouble Barneveld



Non-profitorganisatie

Sponsoren 2014-2015

 

De volgende sponsoren bedanken wij:

 
Albert Heijn, Nijkerk - www.ah.nl
Albert Heijn, Voorthuizen - www.ah.nl
Arla Foods, Nijkerk -www.arlafoods.nl
Bakkerij Boone, Lunteren
Bakkerij v.d. Veer, Barneveld - www.echtebakkervanderveer.nl
Ben de Wild Productions B.V., Voorthuizen www.bendewild.nl
C.Bloed, Putten
Bloemenhuis Vink, Voorthuizen
Bruna Kantoorboekhandel, Voorthuizen
Chaletpark het Hunnenbos, Voorthuizen - www.hethunnenbos.nl
Diepenveen Slagerij, Herveld - www.slagerijdiepeveen.nl
DO-IT, Barneveld - www.organic.nl
Ichthuskerk Hervormde Gemeente Voorthuizen - www.ichthuskerk-voorthuizen.nl
Diaconie Hervormde Gemeente Voorthuizen
Eethuis 't Hek, Lunteren
Emté, Kootwijkerbroek - www.emté.nl
Goor Installatietechniek, Lunteren - www.goorinstallatietechniek.nl
Hazeleger Kaas, Barneveld - www.hazeleger-kaas.nl
Hoefslag, Barneveld - www.hoefslagbarneveld.nl
Klaassen Horeca Grootver.AGF, Lunteren - www.klaassenhorecagrootverbruik.nl
Van Kooten reizen, Kootwijkerbroek - www.vankootenreizen.nl
Kringloopwinkel Woudenberg - www.kringloopwinkelwoudenberg.nl
De Lunterse Boer, Lunteren - www.lunterseboer.nl
Molen de Vriendschap, Veenendaal -  www.molen-devriendschap.nl
Nairac museum, Barneveld - www.nairac.nl
Plezier Enzo, Barneveld - www.plezierenzo.nl
Otterbergets Bad & Camping, Zweden - www.otterbergetscamping.com
Quality Label, Amersfoort - www.qualitylabel.nl
De Roller, Barneveld - www.deroller.nl
Slagerij van Rooijen, Lunteren - www.vanrooijenlunteren.keurslager.nl
Team de Kromhout Matlogco TC 
Uilenbos, Lunteren - www.uilenbos.nl
Vishandel Ebbers - www.uwvisboer.nl
Wereldwinkel Voorthuizen - www.wereldwinkelvoorthuizen.nl
Zwembad de Goudsberg, Lunteren - www.degoudsberg.nl
 
En natuurlijk bedanken wij ook:
  • alle particulieren die een bijdrage geleverd hebben
  • alle vrijwilligers voor hun grandioze inzet
  • allen die meedoen aan de financiële adoptie voor een gezin in Wit Rusland, dat een kind heeft met kanker.
 

Children in Trouble(CIT) Barneveld - info@citbarneveld.nl