SRK werkgroep
Children in Trouble Barneveld



Non-profitorganisatie

Sponsoren 2012-2013

giften IBANnummer.jpg

 

De volgende sponsoren bedanken wij:

 
Albert Heijn, Voorthuizen
Amaliabeurs, Barneveld - www.beursamalia.nl
Arla Foods, Nijkerk - www.arlafoods.nl
Assum Delft Advocaten, Leusden - www.assumdelft.nl
Ayal Kaas, Zaandam - www.safakkasar.nl 
Barnevelds Philharmonisch Orkest, Barneveld - www.deharmoniebarneveld.nl
BDU Barneveld - www.bdu.nl
Ben de Wild Productions B.V., Voorthuizen - www.bendewild.nl
Chaletpark 't Hunnenbos, Voorthuizen - www.hethunnenbos.nl
DA Drogist de Gaper, Voorthuizen
De Lunterse Boer, Lunteren - www.lunterseboer.nl
Diaconie Hervormde Gemeente Voorthuizen
Van Ee Buitenspeelgoed, Barneveld - www.vaneebuitenspeelgoed.nl
Eethuis 't Hek, Lunteren
Emté, Kootwijkerbroek
Geref. Kerk Zending, Kootwijk
First Selection, Barneveld - www@firstselection.nl
Hartenberg, 's Heerenloo - www.sheerenloo.nl
Historisch Motorevenement, Barneveld - www.motorracebarneveld.nl
Klaassen Horeca Grootver.AGF, Lunteren - www.klaassenhorecagrootverbruik.nl
Klok's Bakkerij, Lunteren
Kringloopwinkel, Woudenberg
Nova Catering & Evenementenservice - www.nova-evenementen.nl
Otterbergets bad & camping in Zweden - www.otterbergetscamping.com/nl
Quality Label, Terschuur - www.qualitylabel.nl
Slagerij Diepeveen, Herveld - www.slagerijdiepeveen.nl
Slagerij van Rooijen, Lunteren - www.vanrooijenlunteren.keurslager.nl
United Souls, Lunteren - www.unitedsouls.nl
Team de Kromhout Matlogco TC
Uilenbos, Lunteren - www.uilenbos.nl
Vrouwenvereniging Passage, Woudenberg
Wheemschool, Voorthuizen - www.wheemschool.nl
Zwembad de Goudsberg, Lunteren - www.zwembaddegoudsberg.nl
 
En natuurlijk bedanken wij ook:
  • alle particulieren die een bijdrage geleverd hebben
  • alle vrijwilligers voor hun grandioze inzet
  • alle mensen die bijgedragen hebben aan de luieractie in 2012
  • allen die meedoen aan de financiële adoptie voor een gezin in Wit Rusland, dat een kind heeft met kanker.
 

Children in Trouble(CIT) Barneveld - info@citbarneveld.nl