SRK werkgroep
Children in Trouble Barneveld



Non-profitorganisatie

De volgende sponsoren bedanken wij:

Albert heijn Voorthuizen - www.ah.nl
Arla Foods, Nijkerk - www.arlafoods.nl
Assum Delft Advocaten, Leusden - www.assumdelft.nl
Auto Versteeg Buurman, Voorthuizen
Axela B.V. Amersfoort  - www.axela.nl
Barnevelds Philharmonisch Orkest, Barneveld - www.deharmoniebarneveld.nl
Beek, Vishandel van, Kootwijkerbroek
BDU Barneveld - www.bdu.nl
Bettink Poelier, Wekerom
Bettink Service & Onderhoud, Barneveld - www.bettink.nl
Ben de Wild Productions B.V., Voorthuizen - www.bendewild.nl
Blitz Optiek, Barneveld - www.blitzoptiek.nl
Boeketten Specialist, Barneveld - www.boekettenspecialist.nl
Bort de Graaf, Bunschoten - www.bortdegraaf.nl
Bouwimpex BV, Barneveld - www.bouwimpex.nl
Campus Installatietechniek, Barneveld
Combi van Bekkum, Barneveld - www.combi-vanbekkum.nl
DA Drogisterij de Gaper, Voorthuizen
DA Verweij, Barneveld
De Heus Veevoeders, Barneveld
Diaconie Herv. Gem. Voorthuizen
De Plantage, Barneveld
Duifhuizen Lederwaren BV, Barneveld -  www.duifhuizen.nl
Eethuis 't Hek, Lunteren
Ekiep9 Barneveld - www.ekiep9.nl
Elstar Catering, Barneveld - www.elstarcatering.nl
Goor Installatietechniek, Lunteren - www.goorinstallatietechniek.nl
Goudhaantje, Barneveld - www.hetgoudhaantje.nl
Goudsberg Zwembad, Lunteren - www.degoudsberg.nl 
H & S Group B.V. Barneveld - www.hs-group.eu
Hazeleger Kaas, Barneveld - www.hazeleger-kaas.nl
Herv. Gem. Diaconie Ichthuskerk, Voorthuizen - www.ichthuskerk-voorthuizen.nl
Historisch Motorevenement, Barneveld - www.motorracebarneveld.nl
Jumbo, Voorthuizen
Klaassen Horeca Grootver.AGF, Lunteren - www.klaassenhorecagrootverbruik.nl
Klok Bakkerij, Lunteren
Klok Veetrans VOF, Barneveld - www.klokveetrans.nl 
Koewei on Ice, Barneveld - www.koewei-on-ice.nl
Van Laar Reclame, Barneveld www.vanlaarreclame.nl
Lunterse Boer, Lunteren - www.lunterseboer.nl
Markinno Marketing Innovation, Ede - www.markinno.nl
Minimarkt v.d. Brink, Lunteren
Mulder Sjoelbakken, Barneveld
Nova Catering & Evenementenservice, Zelhem www.nova-evenementen.nl
P-Service, Barneveld - www.payrollbureau.nl
Quality Label B.V. Terschuur www.qualitylabel.nl
Ricoh Kippenren 2010 -  www.kippenrenbarneveld.nl
Rode Kruis afd. Barneveld
Roller B.V., Barneveld - www.deroller.nl
Rotary Club, Oudewater
Rotary Club Voorthuizen Veluwezoom - www.rotary.nl/voorthuizenveluwezoom
Rotary Ouderwater - www.rotary.nl/oudewater
Schaffelaar Theater, Barneveld - www.schaffelaartheater.nl
Skippyrent, Barneveld - www.skippyrent.nl
Slagerij Diepeveen, Herveld www.slagerijdiepeveen.nl
Slagerij van Rooijen, Lunteren
TDK Technische Contactdagen, Barneveld - www.tkd.nl 
Tilburg Eieren, Barneveld
Uilenbos, Lunteren - www.uilenbos.nl
Unikon, Barneveld - www.unikon.net
Vishandel van Beek, Stroe
Webpower, Barneveld - www.webpower.nl
De Wildwal, Lunteren - www.dewildwal.nl
Zendingscommissie Gereformeerde Kerk Kootwijk
 
 
 
En natuurlijk alle particulieren die ook een bijdrage geleverd hebben 

Children in Trouble(CIT) Barneveld - info@citbarneveld.nl