SRK werkgroep
Children in Trouble Barneveld



Non-profitorganisatie

De volgende sponsoren uit 2008-2009 bedanken wij

Albert Heijn, Barneveld
Albert Heijn, Voorthuizen
Alfred Schreuder, Stg. Project 21, Barneveld www.project21.nl
Axela B.V. Amersfoort   www.axela.nl
Back to MusicEvents, Voorthuizen  www.BacktoMusicEvents.nl 
BDU, Barneveld  www.bdu.nl
v.Beek Vishandel, Kootwijkerbroek
Beek & Zn G.v. Barneveld  www.kalverstalinrichting.nl
van Beek Mode, Voorthuizen   www.vanbeek-mode.nl
Ben de Wild Productions BV, Voorthuizen  www.Bendewild.nl
Bettink Service en Onderhoud, Barneveld  www.bettink.nl
Bouwbedrijf E. Pater BV, Voorthuizen  www.bouwbedrijfpater.nl
Boomgaard groentewinkel, Lunteren
Bossenbroek Man & Woman, Voorthuizen www.bossenbroek.nl
Bouwbedrijf E. Pater BV, Voorthuizen  www.bouwbedrijfpater.nl
Bouwimpex B.V. Barneveld  www.bouwimpex.nl
Broekhuis man & woman, Barneveld
van Deelen Touringcarbedrijf, Barneveld  www.vandelen.nl
Combi Foto v. Bekkum B.V. Barneveld
DA Drogist Verweij, Barneveld
van Deelen Touringcarbedrijf, Barneveld  www.vandelen.nl
Doc.house Midd.en Z-W Nederland, A'foort www.documenthouse.nl
Dolfinarium, Harderwijk  www.dolfinarium.nl
Drogisterij de Gaper, Voorthuizen www.da.nl
Duifhuizen Lederwaren BV, Barneveld www.duifhuizen.nl
v. Ee Buitenspeelgoed, Barneveld  www.vaneespeeltoestellen.nl
Elroba Electro World, Barneveld  www.elroba.nl/index3/ 
Elstar Catering, Barneveld  www.elstarcatering.nl
Harthoorn Coldstores B.V. Barneveld  www.harthoorn.com
v.d.Fliert, Barneveld  www.enormvandefliert.nl
Goor Installatietechniek, Lunteren  www.goorinstallatietechniek.nl
Goudhaantje, Barneveld www.hetgoudhaantje.nl
Goudsberg, Lunteren  www.goudsberg.nl
De Haan Vishandel, Barneveld
Fashion Target, Barneveld
Hazeleger Kaas, Barneveld  www.hazeleger-kaas.nl
Hek, 't, Lunteren
Herv. Gem. Diaconie, Barneveld
Herv. Gem. Diaconie, Voorthuizen
Herv. Gem. Diaconie Ichthuskerk, Voorthuizen
Install.bedrijf Chr.J.Simon,Voorthuizen www.installatiebedrijfsimon.nl
Intratuin, Barneveld  www.intratuin.nl
v. Iwaarden Reclame, Barneveld www.iwaarden.nl
Joosten Slagerij, Barneveld
Julianatoren, Apeldoorn  www.julianatoren.nl
G.v.d.Kamp Transportbedrijf, Stroe
Leeuwen slagerij, Ab v., Lunteren 
Klok's Bakkerijen B.V. Lunteren
Klok Veetrans VOF, Barneveld  www.klokveetrans.nl
Van Kooten Kootwijkerbroek BV, Kootwijkebroek www.vankootenbv.nl
K.W.S. Infra B.V. Utrecht  www.kws.nl
Klaassen Horeca Grootverbruik AGF, Lunteren
Hazeleger Kaas, Barneveld  www.hazeleger-kaas.nl
Hek, 't, Lunteren
Herv. Gem. Diaconie, Barneveld
Herv. Gem. Diaconie, Voorthuizen
Herv. Gem. Diaconie Ichthuskerk, Voorthuizen
Install.bedrijf Chr.J.Simon,Voorthuizen www.installatiebedrijfsimon.nl
Intratuin, Barneveld  www.intratuin.nl
v. Iwaarden Reclame, Barneveld www.iwaarden.nl
Joosten Slagerij, Barneveld
Julianatoren, Apeldoorn  www.julianatoren.nl
G.v.d.Kamp Transportbedrijf, Stroe
Leeuwen slagerij, Ab v., Lunteren 
Klok's Bakkerijen B.V. Lunteren
Klok Veetrans VOF, Barneveld  www.klokveetrans.nl
Van Kooten Kootwijkerbroek BV, Kootwijkebroek www.vankootenbv.nl
K.W.S. Infra B.V. Utrecht  www.kws.nl
Klaassen Horeca Grootverbruik AGF, Lunteren
de Lunterse Beek, Lunteren  www.deluntersebeek.nl
de Lunterseboer, Lunteren  www.lunterseboer.nl
v.Maanen Transport B.V. Barneveld  www.vanmaanen.nl
v.Manen Wonen, Barneveld www.vanmanenwonen.nl
Minimarkt W.v.d.Brink, Lunteren
Morgenster, Vrouwenverg. Geref. Vrijgemaakt, Barneveld.
Omroep Gelderland  www.omroepgelderland.nl
Openluchtmuseum, Arnhem  www.openluchtmuseum.nl
Paleis het Loo, Apeldoorn  www.paleishetloo.nl
Pebejo Speelautomaten, Putten  www.pebejo.nl
Poelier Bettink, Wekerom
Pon Dealer, Barneveld  www.pondealer.nl
Profistep, Kesteren  www.profistep.nl
J. v. Reenen Exp. Bedr. Barneveld  www.reenen.nl
Rode Kruis, Barneveld
Schuiteman Acc. & Adviseurs, Voorthuizen www.schuiteman.com
De Roller BV, Barneveld  www.deroller.nl
Slachterij Henk Worst,  Nijkerk 
Smits-v.Dijk, Mr.T.E. Amsterdam  www.smitsadvocatenadam.nl
Smits Neuchatel Infrastr. B.V. Utrecht  www.smitsneuchatel.nl
Somatic, Doorn  www.somatic.nl
S.P.G. Utrecht/'t Gooi  www.spgmn.nl
Sportshop Jan Smit, Barneveld
Stoffelsen Schoenen, Voorthuizen
Super de Boer, Barneveld  www.laurus.nl
Zonne-ei-farm, Terschuur  www.zonneeifarm.nl
Toneelverg.Op Goed Geluk, Wekerom  www.opgoedgeluk.nl
Twente Foods B.V., Losser  www.twentefoods.nl
Uilenbos, Pannekoekhuis, Lunteren  www.uilenbos.nl
VanEssen Comp. & Cons., Barneveld www.vanessen-computers.nl
Versteeg, Uddel
Versteeg Buurman,Voorthuizen www.versteeg-buurman.peugeot.nl
Viets koken en tafelen, Barneveld www.vietsbarneveld.nl
Vitaminebron, Voorthuizen
Wildwal, Lunteren www.dewildwal.nl
Willem Mulderij Keuslager, Voorthuizen  www.mulderij.keurslager.nl
Xerox (Nederland) BV, Breukelen  www.xerox.nl
Super de Boer, Voorthuizen  www.laurus.nl
 

En natuurlijk alle particulieren die ook een bijdrage geleverd hebben.

 
 
 

 

 


Children in Trouble(CIT) Barneveld - info@citbarneveld.nl